Welkom op de site van de NLvvm

Bezorgketens

Nederlandse Vereniging Van Maaltijdbezorgers

OVER DE NLVVM

Nederlandse Vereniging Van Maaltijd bezorgers (NLVVM)

De Nederlandse Vereniging Van Maaltijdbezorgers is een initiatief van Domino’s Pizza, De Beren, Spare Rib Express, Taco Mundo, New York Pizza, FEBO, SushiPoint en Johnny's Burger Company. Deze acht prominente bezorgketens vertegenwoordigen meer dan 500 vestigingen en 10.000 werknemers werkzaam in de maaltijdbezorgbranche. De belangrijkste doelstelling van de vereniging is het behartigen van de belangen van de bedrijven werkzaam in de branche. Daarnaast zet de NLVVM zich in voor professionalisering van de deelnemende ketens.

Het bestuur van de nlvvm

Het bestuur van de vereniging bestaat uit directieleden van de betrokken ketens.
Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de bestuursleden van de NLVVM.

Martijn Jansen

Voorzitter m.jansen@bezorgbeer.nl
Martijn Jansen

Tom Filippini

Penningmeester tom@tacomundo.com
Tom Filippini

Remco Robelus

Secretaris remco@spareribexpress.nl
Remco Robelus

Philippe Vorst

Bestuurslid philippe.vorst@newyorkpizza.nl
Philippe Vorst

Andre Ten Wolde

Bestuurslid andre.tenwolde@dominos.nl
Andre ten Wolde

Rob Hogervorst

Bestuurslid r.hogervorst@febo.nl
Rob Hogervorst

Tarek Cherkawi

Bestuurslid tarek@johnnys.nl
Tarek Cherkawi

Hajo Bertrand

Bestuurslid hajo@sushipoint.nl

NLVVM IN HET NIEUWS

De laatste nieuwsberichten omtrent de NLVVM

Neem contact op

Wij horen graag van u!